Kalkulačka

KURZOVÝ KALKULÁTOR

Spočítejte si, kolik ušetříte!

Srovnání kurzů měn bank a směnáren

Kurzy měn

KURZY MĚN

Aktuální kurzovní lístek - VALUTY

Aktuální kurzovní lístek - DEVIZY

Bankovky

BANKOVKY

Přehled platných nominálů nejrozšířenějších světových měn

VIP karta

VIP KURZ

Získejte VIP kartu stálého klienta

Získejte výhodný VIP KURZ na všechny obchody

kupón

SLEVOVÝ KUPÓN

Vytiskněte si slevový kupón a získejte již od 1.000,- Kč zvýhodněný kurz!Směnárna

O NÁS

EXCHANGE s.r.o. je jednou z nejstarších českých směnáren v Praze.

Počátky činnosti společnosti EXCHANGE s.r.o. spadají do roku 1999 a od té doby je stále pro klienty oblíbenou směnárnou.

Společnost EXCHANGE s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 69347.

Předmět činnosti:

Směnárnu EXCHANGE s.r.o. najdete jen pár metrů od Staroměstského náměstí ve zrekonstruovaných prostorách historického domu, kde na Vás čeká příjemný personál vybavený nejmodernější technikou, připravený maximálně vyjít vstříc všem požadavkům klientů. Svým moderním vybavením a unikátním informačním systémem je společnost EXCHANGE s.r.o. schopna pokrýt požadavky svých klientů on-line z celé České republiky ze své jediné pobočky, a to právě  v Kaprově  ulici 13. Veškeré své činnosti společnost EXCHANGE s.r.o. poskytuje na základě povolení vydaných Českou národní bankou.

V čem však je tato Směnárna pro Čechy tak odlišná od svých konkurentů? Nejvýraznějším a nejlépe porovnatelným měřítkem je cena. Nejlevnější kurzy měn jsou prokazatelné nejen pro privátní klientelu, ale i pro malé a střední obchodníky. Vedení společnosti bedlivě sleduje aktuální dění na finančích trzích, nabídky bankovních institucí i konkurenčních směnáren. Na základě těchto údajů pracovníci směnárny každý den v týdnu, včetně svátků, sobot a nedělí, aktualizují kurzovní lístek tak, aby svým klientům nabídlo atraktivní kurzy valut a deviz. Detailní informace o jednotlivých službách  pro klienty jsou dostupné na webových stránkách www.exchange.cz nebo na zákaznické lince 800 22 55 88, která je bezplatná pro všechna volání v České republice.

Další fakt, který směnárnu EXCHANGE s.r.o. odlišuje od své konkurence, je její vztah ke svým klientům. Ať už přijdete jako stálý zákazník nebo si jdete vyměnit valuty poprvé, je o vás dobře postaráno. Přivítá Vás ochotný, profesionálně vyškolený personál a brzy získáte pocit osobního přístupu. Zázemí společnosti je přehledně rozděleno do tří poboček. Centrální pobočka je na rohu ulic Kaprova a Maiselova. Vchod je z náměstí Franze Kafky.Tato pobočka je určena především pro turisty a drobnou klientelu. Zde bute rovněž obslouženi, pokud budete chtít uplatnit slevový kupón.

Přepážky pro VIP klientyPobočka pro V.I.P. klienty s vlastním vchodem z ulice Kaprova přímo sousedí s centrální pobočkou. Tato pobočka je určena výhradně pro držitele V.I.P. karet nebo pro větší objemy hotovostních obchodů.

Obě hotovostní pobočky jsou přístupné klientům každý den v roce od 9 do 20 hodin, vyjma Vánočních svátků (25. a 26. prosince) a Nového roku (1. ledna), kdy jsou pobočky uzavřeny. Na Štědrý den a Silvestra (24. a 31. prosince) je pracovní doba zkrácena do 14 hodin.

Devizové centrum a sídlo společnosti jsou umístěny v kancelářských prostorách v 1.patře této budovy. Návštěva je možná v pracovní dny od 9 do 18 hodin, a to po předchozí domluvě na bezplatné lince 800 22 55 88.

Veškeré hotovostní služby směnárny jsou bez poplatků a uváděné kurzy jsou konečné. Devizové kurzy určené pro bezhotovostní služby devizového obchodování platební instituce jsou orientační a individuální kurz je klientovi sdělen vždy dle aktuálních možností společnosti a vyhodnocení kurzů devizového trhu na bezplatné zákaznické lince 800 22 55 99, určené přednostně pro devizové obchodování. Od objemu 100 000 Kč jsou devizové obchody realizovány rovněž bez poplatku. Většinu bezhotovostních transakcí je společnost schopna vypořádat během pěti minut v pracovních dnech mezi 9:00 a 17:00 hodinou.

Partneři: www.exchange.cz www.kolik.cz www.nejlepsi-kurzy.cz www.exchange-devizy.cz www.exchange-vip.cz
www.platby-do-zahranici.cz