Kalkulačka

KURZOVÝ KALKULÁTOR

Spočítejte si, kolik ušetříte!

Srovnání kurzů měn bank a směnáren

Kurzy měn

KURZY MĚN

Aktuální kurzovní lístek - VALUTY

Aktuální kurzovní lístek - DEVIZY

VIP KURZ

VIP kurzy pro všechny klienty

OBCHODOVÁNÍ S DEVIZAMI

EXCHANGE s.r.o. - Váš devizový partner

Devizové obchodování nabízí prostor pro významné úspory. EXCHANGE s.r.o. je stabilní partner, který devizové obchodování přináší společnostem z celé republiky. Výhodným kurzem a bez poplatků.

Úspora pro každého

Každá zodpovědná společnost i podnikatel neustále hledají cesty, kde uspořit. Ačkoli na našem trhu již mnoho let působí nebankovní devizoví obchodníci, mnoho jejich potenciálních klientů netuší, jak by jim jejich služby mohly ušetřit tolik potřebné peníze. Přitom se nejedná o zanedbatelné částky! Společnost EXCHANGE s.r.o. působí na trhu již přes deset let a stala se stabilním partnerem, který nabízí výhodné kurzy, nezatěžuje klienty poplatky a veškeré transakce realizuje rychle, výhodně a zároveň bezpečně.

Devizový obchodník

Devizový obchodník je společnost zprostředkující svým klientům směnu mezi různými měnami prostřednictvím bankovních účtů. Směna je realizována devizovým kurzem, který těsně kopíruje aktuální situaci na devizovém trhu. Klient předem dohodne s obchodníkem kurz, částku a měnu, kterou potřebuje prodat nebo nakoupit. Po vzájemném potvrzení převede nebo složí klient potřebný obnos na účet obchodníka, který následně obchod vypořádá převedením konvertované částky dle instrukcí klienta.

Podmínky pro obchodování

V praxi je nutné nejprve uzavřít smlouvu, která upravuje vztah klienta a obchodníka. Přitom pro klienta by z takové smlouvy neměly plynout žádné závazky. Společnost EXCHANGE s.r.o. má tyto Všeobecké obchodní podmínky na svých internetových stránkách k nahlédnutí.

Devizový obchod

Nejprve je vždy nutné stanovit devizový kurz, kterým bude směna provedena. Za tímto účelem provozuje společnost EXCHANGE s.r.o. bezplatnou linku 800 22 55 99, na které jsou klienti informováni o aktuálním devizovém kurzu a zároveň mohou ihned dohodnout podmínky obchodu. Obchodník poté zašle klientovi e-mailem nebo faxem ke kontrole potvrzení, tzv. konfirmaci. Jakmile klient uhradí svůj závazek, převede obchodník smluvenou částku dle instrukcí klienta uvedených v konfirmaci. Společnost EXCHANGE s.r.o. je díky přímé vazbě na internetové bankovnictví své servisní banky schopna realizovat transakce s minimálním časovým zpožděním.

Možnosti obchodování

Pro velkou část klientů je zajímavá možnost úhrady faktur jejich zahraničním partnerům. Po sjednání devizového obchodu ve výši fakturované částky, zašle klient obchodníkovi e­mailem detailní platební instrukce své faktury. Úhrada faktury následuje ihned po vypořádání závazku klienta. Přitom klient nemusí za celou transakci hradit žádné poplatky! Obdobně funguje i příjem plateb inkasem ze zahraničí.

Rekapitulace

Co tedy potřebujete pro obchodování cizích měn prostřednictvím společnosti EXCHANGE s.r.o.?

  1. Předně musíte být podnikatelský subjekt a uzavřít rámcovou smlouvu. Buď osobně v sídle společnosti Kaprova 14/13, Praha 1, nebo vás navštíví obchodní zástupce společnosti.
  2. Podrobné podmínky naleznete na www.exchange.cz.
  3. Na bezplatné lince 800 22 55 99 sjednáte podmínky devizového obchodu.
  4. Zkontrolujete konfirmaci, kterou obdržíte od obchodníka, a provedete úhradu na předepsaný účet.
  5. Obchodník obchod obratem vypořádá a informuje vás o jeho realizaci. Poštou obdržíte doklad do účetnictví.
Partneři: www.exchange.cz www.kolik.cz www.nejlepsi-kurzy.cz www.exchange-devizy.cz www.exchange-vip.cz
www.platby-do-zahranici.cz